Önceki Sonraki
Solhan HÜDA PAR ”BAŞBAĞLAR KATLİAMI UNUTULMAMALI”
Traktörden düşen vatandaş ağır yaralı
Kontrolünü kaybeden araç köprüden uçtu
SOLHAN'DA REKOR SICAKLIK
Bingöl'de silahlı saldırı: 2 yaralı

Bingöl'den Cumhurbaşkanı’na Mesaj

Bingöl’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Bingöl halkı, ‘kendilerine sahip çıkılması' adına mesaj yazdı.
ETİKETLER :
Bu haber 2018-01-12 22:33:35 eklenmiş ve 829 kez görüntülenmiştir.

Bingöl’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Bingöl halkı, ‘kendilerine sahip çıkılması' adına mesaj yazdı.


Her zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında olan Bingöllüler, kendisine seslerini duyurabilmek için sosyal medya aracılığıyla mesajlar gönderdi. Haber sitemiz medyam12.com’da halkın sesi olma adına yazılan mesajları bir araya getirerek, yayınladı.

Sosyal medyada yazılan mesajlarda, en dikkat çekileni Bingöl siyasetçilerinin Bingöl’e sahip çıkmadığı iddiaları ve Bingöl’deki işsizliğin giderilmesi çağrısının yapılması olarak yazıldığı görüldü. Ayrıca Bingöllüler, Bingöl Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olmadıklarını yazdı.


“13 Ocak'ta Bingöl'e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Bingöl ile ilgili mesajı olanlar lütfen seviyeli bir şekilde yazın ki, bizler de sizin mesajlarınızı medyam12.com haber sitemizde habere çevirip, sesinizi duyuralım...” diye atılan duyuruda, Bingöllüler sosyal medyada şunları yazdı:

Gülsüm Tekin: Bayanlara iş imkânı

Mehmet Salih Bengi: Bingöl iş imkânı lazım gerisi boş

Nuran Tekin: Bayanlara iş imkanı

Yusuf Çağlayan: İşsizlik en büyük sorun şuan

Şeref Burakgazi: İşsiz gençlere yeni istihdam yaratılsın. Ekonomik tedbirlere ihtiyaç var. Yeni yönetimlere değil.

Nurullah Boğaç: TOKİ’nin sömürüsünü kesinlikle dile getirelim

Salih Sadıkoğlu Sadıkoğlu Aksesuar:
Bingöl’de daha bir fabrika yok. İstihdam yok. İşsizlik almış başını gidiyor. Gençler zehirleniyor. Sorun çok ilgilenen yok...

Bülent Gayrinal: Bingöl mü sahibi yok desem acaba yeterlim..!

Bilal Baytok: AK Parti Bingöl’de sıfır ne belediyesi nede vekilleri varlık gösteremiyor

Sinan Polat: Sütaş fabrikasının akıbeti hakkında bilgi almak istiyoruz sayın cumhurbaşkanından.

Yunus Ataş: İş var mesela barajda 1600 maaş veriyorlar 16 saat çalıştırıyorlar oh olsun biz buna müstahakız. Vekil yok belediye yok maalesef kaldırım o biçim Allah’a şükür hiç bir sıkıntımız yok. Olmayanı da var.

Ömer Yılmaz: Bingöl hizmet yok hizmet Allah rızası için hizmet istiyoruz. Kenar mahallelere bir bakin ya onu da bırak kent ormanı yapıldı Mirzan’da. Sonra çöp oldu mesire alanı yok, adam akıllı park yok, sosyal aktivite alanları yok, yürüyüş yolları yok, adam akıllı kültürel etkinlik yok, Trafik felç, otopark yok, belediye halk otobüsü yok. Ya kısacası şehir yok belediye yok, çalışan kurum yok.

ZzCihad Tuğ: Belediye başkanında belediye anlayışı yok reis kurtar bizi bundan ve yandaşlarından

Veysi Güner:
3 isteğim var 1. doğal gazın geçtiği yerlere yapılan yama. 2. Bahçelievler köprüsü. 3. Kültür mahallesinde yıkımı yapılan binaların molozları kaldırılmadan alt yapısı yapılması sizden ricam bunları araştırmanız..

Metin Artan:
Sütaş için ne gerekiyorsa yapılsın. Erzincan Bingöl karayolu bir an önce başlasın. Kentpark termal otel yapımına bir an önce başlasın.

Harun Musab Bulut: Tarım ve Hayvancılık da daha çok destek verilmeli. Hızlı tren istenmelidir. Dışardan iş adamı memlekete getirmek için girişimlerde bulunulmalı.

Aliş Tetaş: Bingöl sahipsiz nokta.

Emrullah Gürgöze: Sütaş fabrikası için ne zaman başlayacak Sayın Cumhurbaşkanım

Elhakan Emre: Bingöl’deki bütün yöneticilerin değişmesi lazım başta belediye başkanı olmak üzere. Gençlerimize iş imkânları sağlasınlar ki, bu gençler pis ve çirkin işlerden uzak dursunlar.

Orhan Kocihan:
Sayın cumhurbaşkanına bi sorar mısınız herkese kadro varda İSKİ camiasında çalışanlara yok. Bu soruya cevap versin. Sizden ricam bu soruyu kendisine bi sorun saygılar.

BİNGÖL haberler
Solhan HÜDA PAR ”BAŞBAĞLAR KATLİAMI UNUTULMAMALI”

HÜDA PAR Solhan İlçe Başkanı Sadrettin Kırım Erzincan'ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 33 masum insanın katledildiği olayın yı ldönümünde yaptığı açıklamayla olayı lanetledi.

Kontrolünü kaybeden araç köprüden uçtu

Karlıova ilçesi Bahçeköy yolu civarında seyir eden Habip Şahin kontrolündeki araç köprüden uçtu, şoför Şahin hayatını kaybederken bir kişide yaralandı.

Bingöl'de silahlı saldırı: 2 yaralı

Bingöl’de henüz ismi öğrenilemeyen bir kişi tarafından düzenlenen silahlı saldırıda iki kişi yaralandı.

Bingöl'deki kentsel dönüşüm mağduriyetini meclise taşıdı

MHP Konya Milletvekili Esin Kara, Kültür Mahallesinde kentsel dönüşüm mağduriyeti konusunu soru önergesi ile meclis gündemine taşıdı.

Yaşlı yolcuyu otobüsten indirdi

0034 Plakalı Kültür Mahallesi seferini yapan Şehir içi halk otobüs şoförü İ.B. tartıştığı yaşlı bir yolcuyu kavgayla otobüsten indirdi.

Bingöl merkezli tefecilik operasyonu: 13 gözaltı

Bingöl ve İstanbul'da tefecilik yaptıkları gerekçesiyle 13 şüpheli gözaltına alındı.

Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Anket
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Kodcenter WG AB.