Önceki Sonraki
Çır Şelalesi'nde görsel şölen
Kayıp genç bulundu
60 kilogram patlayıcı ele geçirildi
Heyelan riski olan köyde 3 hane tahliye edildi
Türkiye ikincisi oldular

YILDIZ, YEŞİLOVA MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Yeşilova Mahallesi sakinlerinden Halim Yıldız, Yeşilova Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.
ETİKETLER :
Bu haber 2018-12-28 12:48:22 eklenmiş ve 604 kez görüntülenmiştir.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olana mahalli idareler seçimleri için muhtar adaylar açıklanmaya devam ediyor.

Solhan Yeşilova Mahallesi muhtar adayları açıklanmaya devam ediyor. Son olarak Yeşilova Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Halim Yıldız, şu ifadeleri kullandı: “Değerli mahalle sakinlerimiz, sizler hizmetin en güzeline layıksınız. Biliyorum ki siz, dürüst, şeffaf, sözüne bağlı, vaatlerini yerine getiren, yapamayacağı vaatlerde bulunmayan, vatandaşının hakkını yemeyen ve yedirmeyen, daima haktan ve halktan yana olan, her zaman ve her şartta hesap verebilen, açık sözlü, cesur, girişken, geçmişi temiz ve işinin ehli olan bir muhtar istiyorsunuz. Bütün bunları bilen ve kabul eden biri olarak mahallemizde muhtar olmaya talibim. Beni seçtiğiniz takdirde ben de muhtarınız olarak sizlere layık olacağıma, mahallemiz için elimden gelen tüm hayreti sarf ederek, sizlerle birlikte mahallemizi yöneteceğimize söz veriyorum. Siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele vererek, çalmamız gereken tüm kapıları çalarak sorunları yerinde tespit edip bu sorunları gidererek, mahallemizi kalkındırarak yaşanabilir hale getireceğiz. Mahallemizin yaşanabilir örnek bir mahalle olmayı hak atiğine inanıyorum. Bu inanç ve azimle içinizden biri olarak oylarınıza talipliyim. Mutlu, huzur dolu, temiz ve kalkınmış, bir mahallede yaşamak için, güzel yarınlar için hepinizin desteğini istiyorum. Gelişen ve değişen bir mahallede yaşamak sizin de hakkınızdır.”

Solhan haberler
Kayıp genç bulundu

Solhan'da kaybolan 17 yaşındaki genç bulundu.

Çocuk polikliniği çizgi karakterlerle süslendi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Solhan Devlet Hastanesi'ndeki Çocuk Polikliniğini çizgi karakterlerle süsledi.

Spor tesisleri sahur’a kadar açık olacak

Solhan Gençlik Merkezi ve Gençlik Spor Tesisleri Ramazan ayı süresince vatandaşların kullanımına açık olacağı bildirildi.

Protez diş hizmeti verilmeye başlandı

Solhan halkının yıllardır beklediği hizmet olan protez diş hizmeti hastaneye ait diş polikliniğinde Sağlık Müdürlüğünün yoğun çabaları sonucunda verilmeye başladı.

AĞRI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

Solhan Devlet Hastanesinde hizmete giren Ağrı (Algoloji ) polikliniği kronik ağrısı olan vatandaşlar için hizmet vermeye başladı.

ŞEHİTLİĞİN ALAMETİ ŞAHİT OLMAKTIR

Çağrı-Der tarafından düzenlenen ‘Şehitler Gecesi’ etkinliğinde konuşan Bingöl Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Dağılma,“Şahit olmayan şehit olamaz, şehitliğin alameti şahit olmaktır.” dedi.

Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Anket
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Kodcenter WG AB.