Önceki Sonraki

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı belli oldu

Fatih Erbakan tarafından 23 Kasım 2018 tarihinde kurulan Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanlığına İsmail Yeter atandı.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-01-31 12:30:04 eklenmiş ve 152 kez görüntülenmiştir.

Doksanlı yıllarda ülke siyasetinin en önemli partilerinden olan Refah Partisi’nin lideri Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisinin Bingöl İl Başkanlığına kurucu başkan sıfatıyla İsmail Yeter atandı. Partinin kurucuları arasında Sultan 2. Abdulhamit’in 4.kuşaktan torunu Abdülhamit Kayıhan Osmanoğlu, eski bakanlardan Sacit Günbey ve Enerji İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Altunsoy gibi isimler yer alıyor. 31 Mart seçimlerine katılamayacak olan parti, teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.
 

Siyaset haberler
Adaya göre seçmenlerimizi yönlendireceğiz

HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, 31 Mart yerel seçimlerinde nasıl bir yol izleyeceklerine dair, "Yerine ve adayına göre seçmenlerimizi yönlendirme şeklinde bir strateji izleyeceğiz." açıklamasında bulundu.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı belli oldu

Fatih Erbakan tarafından 23 Kasım 2018 tarihinde kurulan Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanlığına İsmail Yeter atandı.

Barakazi toplantıya katılmama gerekçesini açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz ve Milletvekili Berdibek’in katılımıyla düzenlenen basın toplantısına katılmayan ve yerel basında gündem konusu olan tartışmalara açıklık getiren Barakazi; “İl Başkanlığı, gazetecilere yazılı olarak yaptığı bilgilendirme metninde adımı yazmayarak, şahsım ve halkın idaresi olan makama saygısızlık yapmıştır. Bu hususu göz önünde bulundurarak katılmadım.”

TURGUT, CHP SOLHAN ADAYI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Yönetim Kurulu toplantısının ardından Solhan adayı Ertan Turgut olduğu açıklandı.

Af olacaksa, adilce olmalı

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş Karlıova İlçe Teşkilatı ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu.

''İtirazlarımız sonucu geri alındı''

DBP Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Aydın Bürçün, itirazları üzerine kararın iptal edildiğini söyledi.

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
© Copyright 2013 Her Hakkı Saklıdır. Tüm hakları saklıdır.