Önceki Sonraki
Çır Şelalesi'nde görsel şölen
Kayıp genç bulundu
60 kilogram patlayıcı ele geçirildi
Heyelan riski olan köyde 3 hane tahliye edildi
Türkiye ikincisi oldular

AĞRI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

Solhan Devlet Hastanesinde hizmete giren Ağrı (Algoloji ) polikliniği kronik ağrısı olan vatandaşlar için hizmet vermeye başladı.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-03-04 12:25:36 eklenmiş ve 219 kez görüntülenmiştir.

Solhan Devlet Hastanesinde tedavi edilemeyen kronik ağrılar için Algoloji (Ağrı) polikliniği açıldı.Devlet hastanesinde üç ay önce göreve başlayan Ağrı Polikliniği (Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı) Uzman Doktor Yaşar Cırdı, “Kronik ağrısı, uzun süredir ağrısı olan hastalarımıza yardımcı olabilmek adına ağrı polikliniğinde hizmet vermeye başladık.” dedi.Ağrı Polikliniği (Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı) Uzman Doktor Yaşar Cırdı, “Solhan Devlet Hastanemizde üç ay önce görevime başladım. Tıp Fakültesi Erciyes Üniversitesinde bitirdim. Uzmanlığımı ise Kocaeli Derince Eğitim Araştırma hastanesinden aldım. Yaklaşık dört yıllık pratisyenlik özgeçmişim var. Hastanemizde Kadın doğum uzmanımız var, cerrahi anlamda kadın doğum operasyonlarımızı hastanemizde gerçekleştiriyoruz. Ameliyatlar dışında kronik ağrısı olan hastalara da hizmet vermek anlamında ağrı polikliniği hizmetini açtık. Kronik ağrısı, uzun süredir ağrısı olan hastalarımıza yardımcı olabilmek için ağrı polikliniği hizmetini vermeye başladık.” dedi.

Solhan haberler
Kayıp genç bulundu

Solhan'da kaybolan 17 yaşındaki genç bulundu.

Çocuk polikliniği çizgi karakterlerle süslendi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Solhan Devlet Hastanesi'ndeki Çocuk Polikliniğini çizgi karakterlerle süsledi.

Spor tesisleri sahur’a kadar açık olacak

Solhan Gençlik Merkezi ve Gençlik Spor Tesisleri Ramazan ayı süresince vatandaşların kullanımına açık olacağı bildirildi.

Protez diş hizmeti verilmeye başlandı

Solhan halkının yıllardır beklediği hizmet olan protez diş hizmeti hastaneye ait diş polikliniğinde Sağlık Müdürlüğünün yoğun çabaları sonucunda verilmeye başladı.

AĞRI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

Solhan Devlet Hastanesinde hizmete giren Ağrı (Algoloji ) polikliniği kronik ağrısı olan vatandaşlar için hizmet vermeye başladı.

ŞEHİTLİĞİN ALAMETİ ŞAHİT OLMAKTIR

Çağrı-Der tarafından düzenlenen ‘Şehitler Gecesi’ etkinliğinde konuşan Bingöl Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Dağılma,“Şahit olmayan şehit olamaz, şehitliğin alameti şahit olmaktır.” dedi.

Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Anket
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Kodcenter WG AB.