Önceki Sonraki
Solhan'a 24 milyonluk yatırım
Bingöl’de 25 bekçi alımı yapılacak
DOKTOR OLMUŞ AMA…
5 şüpheli tutuklandı
Yaşlı hasta askeri helikopterle hastaneye kaldırıldı

AĞRI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

Solhan Devlet Hastanesinde hizmete giren Ağrı (Algoloji ) polikliniği kronik ağrısı olan vatandaşlar için hizmet vermeye başladı.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-03-04 12:25:36 eklenmiş ve 119 kez görüntülenmiştir.

Solhan Devlet Hastanesinde tedavi edilemeyen kronik ağrılar için Algoloji (Ağrı) polikliniği açıldı.Devlet hastanesinde üç ay önce göreve başlayan Ağrı Polikliniği (Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı) Uzman Doktor Yaşar Cırdı, “Kronik ağrısı, uzun süredir ağrısı olan hastalarımıza yardımcı olabilmek adına ağrı polikliniğinde hizmet vermeye başladık.” dedi.Ağrı Polikliniği (Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı) Uzman Doktor Yaşar Cırdı, “Solhan Devlet Hastanemizde üç ay önce görevime başladım. Tıp Fakültesi Erciyes Üniversitesinde bitirdim. Uzmanlığımı ise Kocaeli Derince Eğitim Araştırma hastanesinden aldım. Yaklaşık dört yıllık pratisyenlik özgeçmişim var. Hastanemizde Kadın doğum uzmanımız var, cerrahi anlamda kadın doğum operasyonlarımızı hastanemizde gerçekleştiriyoruz. Ameliyatlar dışında kronik ağrısı olan hastalara da hizmet vermek anlamında ağrı polikliniği hizmetini açtık. Kronik ağrısı, uzun süredir ağrısı olan hastalarımıza yardımcı olabilmek için ağrı polikliniği hizmetini vermeye başladık.” dedi.

Solhan haberler
AĞRI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

Solhan Devlet Hastanesinde hizmete giren Ağrı (Algoloji ) polikliniği kronik ağrısı olan vatandaşlar için hizmet vermeye başladı.

ŞEHİTLİĞİN ALAMETİ ŞAHİT OLMAKTIR

Çağrı-Der tarafından düzenlenen ‘Şehitler Gecesi’ etkinliğinde konuşan Bingöl Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Dağılma,“Şahit olmayan şehit olamaz, şehitliğin alameti şahit olmaktır.” dedi.

Solhan Kan bağışında rekor kırıldı

Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü, Tavz-Der ve Kızılay tarafından ilçemizde düzenlenen kan bağışı kampanyasında rekor kırılarak 136 Ünite kan toplandı.

SOLHAN NÜFUSU 488 KİŞİ ARTTI

2018 yılı Solhan nüfus verileri açıklandı. Buna göre Solhan'ın genel nüfusunda bir önceki yıla göre 488 kişi artarak 33 bin 618 oldu.

ELEKTRİK KESİNTİLERİ İLÇE ESNAFINI BIKTIRDI

Trafo yetersizliği yüzünden sık sık meydana gelen elektrik kesintileri Yeni Mahalle esnafını çileden çıkardı. Esnaflar, elektrik kesintilerine çözüm bulunmasını istedi.

YILDIZ, YEŞİLOVA MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Yeşilova Mahallesi sakinlerinden Halim Yıldız, Yeşilova Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Anket
31 Mart Yerel Seçimlerinde Oyunuzu Kime Verirsiniz ?
AK PARTİ
SAADET PARTİSİ
HDP
MHP
CHP
DSP
KARARSIZIM
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Kodcenter WG AB.