Önceki Sonraki
UMRE ÖDÜLLÜ “SİYER SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI
 İNEĞE ÇARPAN ARAÇ KULLANILAMAZ HALE GELDİ
Ticari taksi içerisinde toz esrar ele geçirildi
40 bin TL değerinde kaçak cep telefonu ele geçirildi
Tütün mamullerinde düz ve standart paket uygulaması başladı

DOKTOR OLMUŞ AMA…

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Araştırma Görevlisi olan Dr. Pınar Türkoğlu, sıra bekleyen üç çarşaflı kadının fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak ‘yazacak şey bulamadım’ diye aşağılayarak hakaret etti. Türkoğlu hakkında hukuki işlem başlatıldı.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-03-05 10:22:44 eklenmiş ve 756 kez görüntülenmiştir.

Muhsin Şenol-DOĞRUHABER

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Araştırma Görevlisi olan Dr. Pınar Türkoğlu, sıra bekleyen çarşaflı kadınlarla aklınca dalga geçmek için sosyal medyada fotoğraflarını paylaşarak altına ‘yazacak şey bulamadım…” diye yazarak hakaret etti. Konu ile ilgili konuştuğumuz Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı yetkilileri Türkoğlu hakkında hukuki sürecin başlatıldığını belirtti.

FOTOĞRAF 8 ŞUBATTA PAYLAŞILMIŞ

Bahsi geçen ‘doktor’ 8 Şubat 2019’da kişisel İnstagram hesabında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde sıra bekleyen çarşaflı üç kadının fotoğrafını izinsiz bir şekilde paylaşıyor. Paylaşımının altına ‘Yazacak şey bulamadım…’ yazan Türkoğlu’na birçok takipçisi de iğrenç yorumlarıyla adeta alkış tutuyor.

YORUM YAPANLAR HAKKINDA İŞLEM BAŞLATILMALI

Türkoğlu’nun nefret kokan paylaşımının altına yorum yazan ve insanı giyimine göre aşağılayan insanlıktan nasibini almamış fikre sahip kişiler hakkında da işlem başlatılmalı. Açıkça çarşafa ve yaşam tarzına saldırı yapılan yorumların bazıları şöyle: Dr. Duygu Ofoğlu “Ortalama zekaya sahip bir insanı bu hale, sokabilen inanç sistemini ve bunu sağlayan güç her neyse onu korkunç kıskanıyorum” ifadeleriyle İslam’a ve Müslümanlara açık bir şekilde hakaret ediyor. Ayşe Öngören ise “Öcü bunlar, sizi korkutmaya gelmişler” diyerek hakaret ettiği görülüyor. Fotoğrafta görüldüğü gibi önünde Profesör unvanı olan bir kişi de aynı şekilde tesettüre dil uzatmaktan geri durmuyor.

SAĞLIK BAKANLIĞI VE ÜNİVERSİTE HUKUKİ VE İDARİ SÜREÇ BAŞLATTI

Duyarlı vatandaşların dikkatinden kaçmayan nefret içerikli paylaşım önceki gün birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılarak Sağlık Bakanlığı göreve davet edildi. Gazetemizin ulaştığı Diş Hekimliği Fakültesi yetkilileri, bahsi geçen araştırma görevlisi hakkında hukuki ve idari işlem başlatıldığını belirtti.

Dünya haberler
Muhammed Mursi şehid oldu

Darbeci Sisi tarafında hapse atılan Mısır'ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, mahkeme salonunda şehid oldu.

DOKTOR OLMUŞ AMA…

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Araştırma Görevlisi olan Dr. Pınar Türkoğlu, sıra bekleyen üç çarşaflı kadının fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak ‘yazacak şey bulamadım’ diye aşağılayarak hakaret etti. Türkoğlu hakkında hukuki işlem başlatıldı.

Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.

Irkçılıktan muvahhidliğe dönüşümün simgesi: Şehid Malcolm X

Abdülhamid Han’ın öyküsü…

Abdülhamid tahta geçtikten sonra önceki sakin hâlinin aksine muktedir bir şahsiyet olarak öne çıktı, kısa sürede devlet nizamını eline aldı, Osmanlı’yı o güne kadar sürüklendiği Batı’dan bağımsız bir yola çekme gayretine girdi.

"Dünya, Halepçe Katliamına Sessiz Kaldı"

16 Mart 1988'de yaşanan Halepçe katliamının yıl dönümü nedeniyle açıklama yapan Halepçeli akademisyen Hemin Omar Ahmad, Dünya, Halepçe'deki katliama sessiz kaldığını belirtti.

“Biz Burada Kalacağız’’

Solhan İnsani Yardım Derneği (İHH), “Biz Burada Kalacağız’’ adlı Filistin konulu belgesel gösterimini gerçekleştirdi.

Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Anket
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Kodcenter WG AB.