Önceki Sonraki
Çır Şelalesi'nde görsel şölen
Kayıp genç bulundu
60 kilogram patlayıcı ele geçirildi
Heyelan riski olan köyde 3 hane tahliye edildi
Türkiye ikincisi oldular

Protez diş hizmeti verilmeye başlandı

Solhan halkının yıllardır beklediği hizmet olan protez diş hizmeti hastaneye ait diş polikliniğinde Sağlık Müdürlüğünün yoğun çabaları sonucunda verilmeye başladı.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-04-22 08:01:10 eklenmiş ve 107 kez görüntülenmiştir.

Solhan Devlet Hastanesinde ilk defa protez diş hizmeti verilmeye başlandı. Daha önce hastanede kanal tedavisi, dolgu, diş çekimi ve diş tedavisi yapıldığı belirtildi.

Konu hakkında açıklama yapan İdari ve Mali İşler Müdürü Mehmet Selçuk Tügen,”Hastanemizin İdari Yönetimi girişimiyle Sağlık İl Müdürlüğünün aracılığıyla Sağlık Bakanlığı Hudut Sahilleri Genel Müdürlüğünün aracılığıyla hastanemize bir adet diş ünitesi kazandırılmış olup, şimdiye kadar hastanemizde kanal tedavisi, dolgu, diş çekimi ve diş tedavisi yapılıp diş protezi yapılmıyordu. Sağlık İl Müdürlüğü aracılığıyla ihale işlemi başlatılmış olup, ihalemiz sonuçlandı 1 Nisan itibariyle de hastalarımıza diş protez işlemleri de yapılmaya başlanmıştır. Bundan sonraki tarihlerde hastalarımız diş protezi nedeniyle Bingöl’e gitmeyeceklerdir. İlçemizde kendi tedavilerini rahatlıkla alabileceklerdir.”dedi.

Solhan Haber

Solhan haberler
Kayıp genç bulundu

Solhan'da kaybolan 17 yaşındaki genç bulundu.

Çocuk polikliniği çizgi karakterlerle süslendi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Solhan Devlet Hastanesi'ndeki Çocuk Polikliniğini çizgi karakterlerle süsledi.

Spor tesisleri sahur’a kadar açık olacak

Solhan Gençlik Merkezi ve Gençlik Spor Tesisleri Ramazan ayı süresince vatandaşların kullanımına açık olacağı bildirildi.

Protez diş hizmeti verilmeye başlandı

Solhan halkının yıllardır beklediği hizmet olan protez diş hizmeti hastaneye ait diş polikliniğinde Sağlık Müdürlüğünün yoğun çabaları sonucunda verilmeye başladı.

AĞRI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

Solhan Devlet Hastanesinde hizmete giren Ağrı (Algoloji ) polikliniği kronik ağrısı olan vatandaşlar için hizmet vermeye başladı.

ŞEHİTLİĞİN ALAMETİ ŞAHİT OLMAKTIR

Çağrı-Der tarafından düzenlenen ‘Şehitler Gecesi’ etkinliğinde konuşan Bingöl Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Dağılma,“Şahit olmayan şehit olamaz, şehitliğin alameti şahit olmaktır.” dedi.

Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Anket
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Kodcenter WG AB.