Önceki Sonraki
UMRE ÖDÜLLÜ “SİYER SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI
 İNEĞE ÇARPAN ARAÇ KULLANILAMAZ HALE GELDİ
Ticari taksi içerisinde toz esrar ele geçirildi
40 bin TL değerinde kaçak cep telefonu ele geçirildi
Tütün mamullerinde düz ve standart paket uygulaması başladı

HAKSİAD Bingöl’de temsilciliği açıldı

Yurt içinde birçok il ve ilçede temsilciliği bulunan HAKSİAD Bingöl'de de temsilcilik açtı. Temsilciliğe iş adamı Yüksel Üzer getirildi.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-09-20 09:33:42 eklenmiş ve 132 kez görüntülenmiştir.

Derneğin amacı ve faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunan Üzer şunları söyledi: “Merkezi İstanbul'da bulunan derneğimiz, 2013 yılında kuruldu. 6 yıldan bu yana faaliyet içerisindeyiz. Derneğimiz yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet göstermektedir. Derneğimizin iş dünyasındaki sorunların çözümü, yeni üretim alanlarının oluşturulması ve mevcut üretimin daha kaliteli hale getirilmesi noktasında çalışmaları mevcuttur. Bizler işi sadece ekonomik olarak değerlendirmiyoruz. Genel iş ahlakı ilkelerini belirleme ve şartlara göre geliştirme öncelikli hedeflerimizdendir.”

“Eğitim ve öğretim kalkınmanın temel unsurudur”


Eğitim ve öğretim kurumlarının kurulmasını teşvik veya bizzat gerçekleştirmenin amaçları arasında yer aldığını belirten Üzer, “Biz eğitim ve öğretimi kalkınmanın temel unsuru kabul ederiz. Bu alanda eğitim öğretim kurumlarının kalkınmasını teşvik eder veya bizzat gerçekleştiririz. Burs, barınma, gıda, giyim yardımı yapmaya çalışıyoruz. Sosyal hayatın en önemli dinamiği olan ekonomiyi her yönüyle değerlendirmeye çalışıyoruz. Yurtdışı ve yurtiçinde ekonomi ile ilgilenen kuruluşlar ile temas kurarak iş dünyasına görüş ve önerilerimizi sunuyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için gerekli olan bilgileri üyelerimizle paylaşıyoruz. Yine tüzükte belirttiğimiz amaçları gerçekleştirmek amacıyla ticari işletmeler kuruyor ve kuracağız. Yatırımcılara pazar temini noktasında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Derneğimize üye olan arkadaşlarımızın hukuki haklarının tanınması ve korunmasını sağlıyoruz. Daha bunun gibi birçok fayda gözetilerek oluşturduğumuz tüzüğümüzün amaçlarını gerçekleştirmeye çalışıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

“İşadamlarını derneğimize üye olmaya bekliyoruz”

Birlikten kuvvet doğar sözü ışığında ticari ve sanayi alanında faaliyette bulunan işadamlarını HAKSİAD’a üye olmaya çağıran Üzer, sözlerine şöyle devam etti: “Güç birliği yaparak hedeflerimize daha kolay ulaşabiliriz. Sadece ticari kazanç değil, toplumun tüm katmanlarına faydalı olmak adına ‘Birlikten kuvvet doğar’ sözü ışığında işadamlarını derneğimize üye olmaya bekliyoruz.”

Ekonomi haberler
Tütün mamullerinde düz ve standart paket uygulaması başladı

Tarım ve Orman Bakanlığınca yapılan düzenlemeyle "Tütün mamullerinde düz ve standart paket" uygulamasına 5 Aralık'ta geçilecek. Bugünden itibaren artık eski paketlerle tütün mamulleri üretilmeyecek.

TEKSTİL FABRİKALARININ AÇILIŞI YAPILDI

Solhan'da 460 kişinin istihdam edildiği Alan Tekstil ve Binses Tekstil fabrikalarının resmi açılışı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın katıldığı törenle hizmete girdi.

HAKSİAD Bingöl’de temsilciliği açıldı

Yurt içinde birçok il ve ilçede temsilciliği bulunan HAKSİAD Bingöl'de de temsilcilik açtı. Temsilciliğe iş adamı Yüksel Üzer getirildi.

SANAYİ KOOPERATİFİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

S.S. Solhan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi'nin Olağan Genel Kurulunda başkanlığa Mahrem Bulut seçildi.

Benzine zam, LPG'ye indirim

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 27 kuruş zam yapılırken, LPG'de 19 kuruşluk bir indirime gidildi. Zam ve indirim, pompa fiyatlarına yansıyacak.

Elektriğe yüzde 14,98 zam

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, elektrik fiyatlarının yüzde 14,98 artırılmasına karar verdi.

Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Anket
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Kodcenter WG AB.