Önceki Sonraki
UMRE ÖDÜLLÜ “SİYER SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI
 İNEĞE ÇARPAN ARAÇ KULLANILAMAZ HALE GELDİ
Ticari taksi içerisinde toz esrar ele geçirildi
40 bin TL değerinde kaçak cep telefonu ele geçirildi
Tütün mamullerinde düz ve standart paket uygulaması başladı

Uygun Fiyata Saat Alabileceğiniz Tek Adres modasaat.com


ETİKETLER :
Bu haber 2016-10-23 08:32:24 eklenmiş ve 2336 kez görüntülenmiştir.

Mekanizmalara göre tercih yapan kişiler, daha çok bu durumu bir sevda haline dönüştürmeyi başarmış bilinçli saat seven kişilerdir. Bu kapsamda mekanizmanın üretildiği yer, üreticisinin kim olduğu, atölye geçmişi, ilk üretici ve teknolojik hayata uyumu önemlidir. Mekanizmaların çalışma prensibi, içinde tercih edilen malzemeler büyük önem taşımaktadır. Kronograf özelliğinin de zaman tutma kalitesi test edilmekte ve özel sertifikaya sahip olan saatler daha çok talep görmektedir. Orijinal Diesel saat modelleri bu kapsamda ideal sonuçlar sağlamaktadır. Kol saati haricinde masa saati, duvar saati, cep saati ya da guguklu saat gibi model tercihlerinde de yine mekanizma türü, cam türü ve yapım aşamasında tercih edilen malzeme her daim göz önüne alınmaktadır. Bu bilginin yanı sıra herhangi bir kol saati aldıktan sonra bakım işlemine de dikkat etmeniz gerekiyor. Markalı kol saatlerinin kılavuzlarında ve açıklamalarında bakım işlemlerinin nasıl olması gerektiği net bir şekilde aktarılmaktadır.

Sahip olduğunuz saat modelini daha uzun zaman kullanabilmek ya da kalitesini muhafaza edebilmek amacıyla saate belirli periyodlarda siz, belirli periyodlarda da güvenilir bir saatçinin bakım yapması gerekir. Bakım işleminden önce saati kesinlikle doğru bir şekilde kullanmanız gerekir. Bu nedenle satın alma aşamasında beğendiğiniz saatin açıklamalarını net bir şekilde okumalısınız. Örnek olarak; longines saat modelleri arasından seçtiğiniz klasik bir abiye modeli, outdor saat modeli gibi kullanılması halinde tüm özelliğini ve fonksiyonu yitirilecektir. Yani saatiniz çok kısa sürede aşınacaktır. Saat camlarının kullanıma uygun olup olmadığı da aynı şekilde önem taşımaktadır. Bu konuda satın alma aşamasında dikkatli olmalı ve bilinçli bir seçim yapmalısınız. Safir cam, sert mika cam ya da mineral cam gibi modellerin tamamının kullanıma göre uygulandığı saatlerin her biri farklılık göstermektedir.

Genel itibariyle markalı saatlerin bakımı için dikkat edilmesi gereken ayrıntılar belirlidir. Öncelikle sizler de beğendiğiniz ve almak istediğiniz saat modelini http://www.modasaat.com/kategori/movado.aspxweb adresinden bulabilirsiniz. Ancak seçtiğiniz modelin tüm ayrıntılarını bilmelisiniz. Aksi bir durumda başınıza gelebilecek sorunlarda çözüm alternatiflerinizi siz belirleyebilirsiniz. Her saat modelinin farklı basınç direnci bulunmaktadır. Bu detay, belgeli bir şekilde sizlere belirtilmektedir. Fakat su geçirmezlik özelliği fazla basınca karşı dayanıklı ise, sert bir darbe sonucunda bu özelliğini yitirebilir. Bu gibi örnekleri dikkate alarak sizler de yukarıdaki web adresi üzerinden kendi saatinizi belirleyebilir ve satın alabilirsiniz. Üstelik ürün açıklamalarına da dikkat ederek seçim yapmanız çok daha doğru sonuçlar sağlayacaktır.

Teknoloji haberler
40 bin TL değerinde kaçak cep telefonu ele geçirildi

Bingöl'de jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, piyasa değeri 40 bin TL olan 20 adet cep telefonu ele geçirildi.

ARTIK SOY AĞACINI ÖĞREMEK ÇOK KOLAY

E-devlet uygulamasına yeni eklenen hizmet sayfayı ile soy ağacını öğrenme uygulaması sosyal medyada hızla yayıldı. Herkes soyunu öğrenmek için 'e-devlet'e giriyor. Sayfaya girenler 1800'lü yıllara kadar üst soy bilgilerini kontrol etmeye imkanı buluyor.

SMS'lerdeki Kodlar Ne Anlama Geliyor?

BTK yeni bir hizmete başladı ve artık kurumlardan gelen SMS'lerin sonunda bazı kodlar yerleştirme kararı aldı. Peki B001, B002 ve B003 diye devam eden bu kodlar ne alma geliyor?

Entegre Sisteme Sahip İlk Laboratuvarı Açıldı

Vali Yavuz Selim KÖŞGER, Bingöl Merkez, Genç ve Solhan İlçelerindeki 13 ASM ve 9 TSM’ye, toplamda 60 hekime hizmet verecek olan Bingöl Halk Sağlığı Müdürlüğü Laboratuvarı’nın açılışını gerçekleştirdi.

WhatsApp'tan Yayılan Mesaja Yalanlama

Whatshaptan yayınlanan ve tedirginlik yaratan mesaja BTK(Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)'dan yalanlama geldi.

Başbakanlıktan WhatsApp uyarısı!

Başbakanlık güvenlik problemi nedeni ile Whatsapp, Telegram ve Viber gibi bazı uygulamalar hakkında uyarılarda bulundu.

Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Anket
Solhan Medya
GÜNDEM
Gazeteler
Trafik Kazaları
RESMİ KURUMLAR
E-Devlet
M.E.B.
Solhan Kaymakamlık
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Zekeriya Yapıcıoğlu
BİNGÖL
KARLIOVA
SOLHAN
GENÇ
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Kodcenter WG AB.